Lead Serie Noord Oost 1, Sun, 19 Jan 2020 13:00:00 +0100, Mountain Network Noardwand, Leeuwarden

Discipline: Lead
League: Lead Serie Noord/Oost 2020
Status: Processed

Description: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 4 flash routes worden geklommen. Alle categorieën klimmen alle routes toprope. Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:

Start niveau 4 t/m 6a
Mid niveau 5c t/m 6c
Max niveau 6b t/m 7b

De tijden zijn indicatief. Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Tjjdsschema:
13.00 klimhal open
13.45 sluiting aanmelding deelnemers
13.50 uitleg wedstrijd
14.00 aanvang wedstrijd
17.00 einde wedstrijd met aansluitend prijsuitreiking

 Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan alleen per pin betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal. Mocht je nog niet eerder in een Mountain-Network locatie hebben geklommen, vul dan alvast hun aanmeldformulier in op https://my.mountain-network.eu/aanmelden/aanmelden.php.

Max - Senioren - Lead

Number of competitors: 22

Name Bib number Nat. Team Rem
Pieter Reitsma NED Team Mountain Network
Pim Verhoog NED
Joost Sikkema NED Yosemite
Joey Klein Koerkamp NED TSAC
Frank Stapel NED TSAC
Li San Boorsma NED ES Onsight Klimteam Disp
Nina Schilderman NED ES Onsight Klimteam Disp
Fokke Wiersma NED BananaBenders
Sander Jansma NED Klimcentrum Bjoeks
Sander van Straten NED
Marijn Jansen NED
Aage Joppe NED
Dim Scheurink NED TSAC
Femke Lukassen NED TSAC
GD Runia NED
Daniëlle Kok NED Team Mountain Network
Lex Bloemers NED Yosemite
Sharon Nijkamp NED Yosemite
Ties Siemann NED Yosemite
Patrick van Lohuizen NED
Sabine de Haan NED BananaBenders
Renske van Dijk NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 22

# Name Bib number Team
1 Marijn Jansen
2 Aage Joppe
3 Fokke Wiersma BananaBenders
4 Pim Verhoog
5 Joey Klein Koerkamp TSAC
6 Sander van Straten
7 Frank Stapel TSAC
8 Sander Jansma Klimcentrum Bjoeks
9 Joost Sikkema Yosemite
10 Pieter Reitsma Team Mountain Network
11 Dim Scheurink TSAC
12 Femke Lukassen TSAC
13 GD Runia
14 Daniëlle Kok Team Mountain Network
15 Lex Bloemers Yosemite
16 Sharon Nijkamp Yosemite
17 Ties Siemann Yosemite
18 Patrick van Lohuizen
19 Nina Schilderman ES Onsight Klimteam
20 Sabine de Haan BananaBenders
21 Renske van Dijk
22 Li San Boorsma ES Onsight Klimteam
# Name Bib number Team
1 Marijn Jansen
2 Aage Joppe
3 Fokke Wiersma BananaBenders
4 Pim Verhoog
5 Joey Klein Koerkamp TSAC
6 Sander van Straten
7 Frank Stapel TSAC
8 Sander Jansma Klimcentrum Bjoeks
9 Joost Sikkema Yosemite
10 Pieter Reitsma Team Mountain Network
11 Dim Scheurink TSAC
12 Femke Lukassen TSAC
13 GD Runia
14 Daniëlle Kok Team Mountain Network
15 Lex Bloemers Yosemite
16 Sharon Nijkamp Yosemite
17 Ties Siemann Yosemite
18 Patrick van Lohuizen
19 Nina Schilderman ES Onsight Klimteam
20 Sabine de Haan BananaBenders
21 Renske van Dijk
22 Li San Boorsma ES Onsight Klimteam
# Name Bib number Team
1 Marijn Jansen
2 Aage Joppe
3 Fokke Wiersma BananaBenders
4 Pim Verhoog
5 Joey Klein Koerkamp TSAC
6 Sander van Straten
7 Frank Stapel TSAC
8 Sander Jansma Klimcentrum Bjoeks
9 Joost Sikkema Yosemite
10 Pieter Reitsma Team Mountain Network
11 Dim Scheurink TSAC
12 Femke Lukassen TSAC
13 GD Runia
14 Daniëlle Kok Team Mountain Network
15 Lex Bloemers Yosemite
16 Sharon Nijkamp Yosemite
17 Ties Siemann Yosemite
18 Patrick van Lohuizen
19 Nina Schilderman ES Onsight Klimteam
20 Sabine de Haan BananaBenders
21 Renske van Dijk
22 Li San Boorsma ES Onsight Klimteam
# Name Bib number Team
1 Marijn Jansen
2 Aage Joppe
3 Fokke Wiersma BananaBenders
4 Pim Verhoog
5 Joey Klein Koerkamp TSAC
6 Sander van Straten
7 Frank Stapel TSAC
8 Sander Jansma Klimcentrum Bjoeks
9 Joost Sikkema Yosemite
10 Pieter Reitsma Team Mountain Network
11 Dim Scheurink TSAC
12 Femke Lukassen TSAC
13 GD Runia
14 Daniëlle Kok Team Mountain Network
15 Lex Bloemers Yosemite
16 Sharon Nijkamp Yosemite
17 Ties Siemann Yosemite
18 Patrick van Lohuizen
19 Nina Schilderman ES Onsight Klimteam
20 Sabine de Haan BananaBenders
21 Renske van Dijk
22 Li San Boorsma ES Onsight Klimteam
19-01-2020 17:55
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Marijn Jansen NED Top Top Top 26 100.0
2 Sander Jansma NED Top Top Top 24 73.0 Klimcentrum Bjoeks
2 Aage Joppe NED Top Top Top 24 73.0
4 Frank Stapel NED Top Top Top 23 55.0 TSAC
5 Joey Klein Koerkamp NED Top Top Top 21 49.0 TSAC
5 Fokke Wiersma NED Top Top Top 21 49.0 BananaBenders
7 Daniëlle Kok NED Top Top Top 9 43.0 Team Mountain Network
8 Pieter Reitsma NED Top Top 36 15 39.0 Team Mountain Network
8 Pim Verhoog NED Top Top 37 12 39.0
10 Sander van Straten NED Top Top 46 9 34.0
11 Sabine de Haan NED Top Top 39 9 31.0 BananaBenders
12 Li San Boorsma NED Top Top 34 10 28.0 ES Onsight Klimteam
13 Dim Scheurink NED Top Top 31 11 26.0 TSAC
14 Femke Lukassen NED Top Top 34 8 24.0 TSAC
15 Joost Sikkema NED Top Top 35 0 22.0 Yosemite
16 Lex Bloemers NED Top Top 26 9 20.0 Yosemite
17 Patrick van Lohuizen NED Top Top 33 DNS 18.0
18 Nina Schilderman NED Top Top 1 1 15.0 ES Onsight Klimteam
18 Ties Siemann NED Top Top 29 DNS 15.0 Yosemite
20 Renske van Dijk NED Top Top 24 DNS 12.0
21 GD Runia NED Top Top 0 0 10.0
22 Sharon Nijkamp NED Top Top DNS DNS 9.0 Yosemite

Mid - Senioren Lead

Number of competitors: 16

Name Bib number Nat. Team Rem
Bennie Kalf NED Yosemite
Maartje Mulder NED Yosemite
Marrit Elsinga NED Team Mountain Network
Marije Rolsma NED Team Mountain Network
Michelle Derks NED Yosemite
Iris Kranendonk NED Yosemite
Jesper Albers NED Yosemite
Dorien Hennink NED Yosemite
Esther Dijkstra NED
Wybren van der Meer NED Team Mountain Network
Ryanne Bekius NED Team Mountain Network
Leoni von Ristok GER
Maike van Aartsen NED Disp
Arne Jan Faas NED Yosemite
Sebastiaan Nijland NED Yosemite
Andre De Boer NED VerticalLife

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 16

# Name Bib number Nat. Team
1 Ryanne Bekius Team Mountain Network
2 Esther Dijkstra
3 Michelle Derks Yosemite
4 Iris Kranendonk Yosemite
5 Leoni von Ristok
6 Dorien Hennink Yosemite
7 Marrit Elsinga Team Mountain Network
8 Bennie Kalf Yosemite
9 Maartje Mulder Yosemite
10 Marije Rolsma Team Mountain Network
11 Jesper Albers Yosemite
12 Wybren van der Meer Team Mountain Network
13 Maike van Aartsen
14 Arne Jan Faas Yosemite
15 Sebastiaan Nijland Yosemite
16 Andre De Boer VerticalLife
# Name Bib number Nat. Team
1 Ryanne Bekius Team Mountain Network
2 Esther Dijkstra
3 Michelle Derks Yosemite
4 Iris Kranendonk Yosemite
5 Leoni von Ristok
6 Dorien Hennink Yosemite
7 Marrit Elsinga Team Mountain Network
8 Bennie Kalf Yosemite
9 Maartje Mulder Yosemite
10 Marije Rolsma Team Mountain Network
11 Jesper Albers Yosemite
12 Wybren van der Meer Team Mountain Network
13 Maike van Aartsen
14 Arne Jan Faas Yosemite
15 Sebastiaan Nijland Yosemite
16 Andre De Boer VerticalLife
# Name Bib number Nat. Team
1 Ryanne Bekius Team Mountain Network
2 Esther Dijkstra
3 Michelle Derks Yosemite
4 Iris Kranendonk Yosemite
5 Leoni von Ristok
6 Dorien Hennink Yosemite
7 Marrit Elsinga Team Mountain Network
8 Bennie Kalf Yosemite
9 Maartje Mulder Yosemite
10 Marije Rolsma Team Mountain Network
11 Jesper Albers Yosemite
12 Wybren van der Meer Team Mountain Network
13 Maike van Aartsen
14 Arne Jan Faas Yosemite
15 Sebastiaan Nijland Yosemite
16 Andre De Boer VerticalLife
# Name Bib number Nat. Team
1 Ryanne Bekius Team Mountain Network
2 Esther Dijkstra
3 Michelle Derks Yosemite
4 Iris Kranendonk Yosemite
5 Leoni von Ristok
6 Dorien Hennink Yosemite
7 Marrit Elsinga Team Mountain Network
8 Bennie Kalf Yosemite
9 Maartje Mulder Yosemite
10 Marije Rolsma Team Mountain Network
11 Jesper Albers Yosemite
12 Wybren van der Meer Team Mountain Network
13 Maike van Aartsen
14 Arne Jan Faas Yosemite
15 Sebastiaan Nijland Yosemite
16 Andre De Boer VerticalLife
19-01-2020 17:54
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Marrit Elsinga NED Top Top Top 30 100.0 Team Mountain Network
2 Dorien Hennink NED Top Top Top 29 80.0 Yosemite
3 Maartje Mulder NED Top Top 30 29 65.0 Yosemite
4 Iris Kranendonk NED Top Top 23 29 53.0 Yosemite
4 Leoni von Ristok GER Top Top 23 29 53.0
6 Andre De Boer NED Top Top 26 21 47.0 VerticalLife
7 Michelle Derks NED Top Top 21 27 43.0 Yosemite
8 Esther Dijkstra NED Top Top 23 21 39.0
8 Maike van Aartsen NED Top Top 25 20 39.0
10 Marije Rolsma NED Top Top 21 25 33.0 Team Mountain Network
10 Sebastiaan Nijland NED Top Top 21 25 33.0 Yosemite
12 Jesper Albers NED Top 35 22 26 28.0 Yosemite
13 Arne Jan Faas NED Top Top 16 20 26.0 Yosemite
14 Bennie Kalf NED Top Top 13 19 24.0 Yosemite
15 Ryanne Bekius NED Top 33 18 19 22.0 Team Mountain Network
16 Wybren van der Meer NED 33 33 20 23 20.0 Team Mountain Network

Start - Senioren - Lead

Number of competitors: 10

Name Bib number Nat. Team
Sem Atsma NED
Eddy Elsinga NED Team Mountain Network
Laurens Oosting NED Yosemite
Laurentia Schreuder NED
Jon van Hoeve NED Yosemite
Mirjam van Rodijnen NED Yosemite
Minou Schuurman NED Yosemite
Bodil Everding GER Team Mountain Network
Sjûke van der Ploeg NED Team Mountain Network
Pytsje van der Hem NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 10

# Name Bib number Nat. Team
1 Eddy Elsinga Team Mountain Network
2 Sem Atsma
3 Laurens Oosting Yosemite
4 Mirjam van Rodijnen Yosemite
5 Laurentia Schreuder
6 Minou Schuurman Yosemite
7 Pytsje van der Hem Team Mountain Network
8 Bodil Everding Team Mountain Network
9 Jon van Hoeve Yosemite
10 Sjûke van der Ploeg Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Eddy Elsinga Team Mountain Network
2 Sem Atsma
3 Laurens Oosting Yosemite
4 Mirjam van Rodijnen Yosemite
5 Laurentia Schreuder
6 Minou Schuurman Yosemite
7 Pytsje van der Hem Team Mountain Network
8 Bodil Everding Team Mountain Network
9 Jon van Hoeve Yosemite
10 Sjûke van der Ploeg Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Eddy Elsinga Team Mountain Network
2 Sem Atsma
3 Laurens Oosting Yosemite
4 Mirjam van Rodijnen Yosemite
5 Laurentia Schreuder
6 Minou Schuurman Yosemite
7 Pytsje van der Hem Team Mountain Network
8 Bodil Everding Team Mountain Network
9 Jon van Hoeve Yosemite
10 Sjûke van der Ploeg Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Eddy Elsinga Team Mountain Network
2 Sem Atsma
3 Laurens Oosting Yosemite
4 Mirjam van Rodijnen Yosemite
5 Laurentia Schreuder
6 Minou Schuurman Yosemite
7 Pytsje van der Hem Team Mountain Network
8 Bodil Everding Team Mountain Network
9 Jon van Hoeve Yosemite
10 Sjûke van der Ploeg Team Mountain Network
19-01-2020 17:54
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Jon van Hoeve NED Top Top Top 34 100.0 Yosemite
2 Sem Atsma NED Top Top 33 Top 80.0
3 Minou Schuurman NED Top Top Top 31 60.0 Yosemite
3 Sjûke van der Ploeg NED Top Top Top 31 60.0 Team Mountain Network
5 Pytsje van der Hem NED Top Top 33 33 51.0 Team Mountain Network
6 Laurens Oosting NED Top Top 18 31 45.0 Yosemite
6 Mirjam van Rodijnen NED Top Top 33 22 45.0 Yosemite
8 Bodil Everding GER Top Top 28 23 40.0 Team Mountain Network
9 Laurentia Schreuder NED Top Top 20 23 37.0
10 Eddy Elsinga NED 22 26 17 15 34.0 Team Mountain Network