NJK LEAD 2019, Sat, 16 Nov 2019 10:00:00 +0100, Mountain Network Amsterdam

Discipline: Lead
League:
Status: Processed

Description: Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead 2019 via de Nationale Jeugd Lead JAB en CDE Competitie.

Het voorlopige schema:

10:00u Mountain Network open / Isolatie open alle categorieën
11:00u Sluiting Isolatie JC, MC, MB, MA, JB en MJ.
11:30u Start 1/2 finale 
12:15u Sluiting Isolatie JJ + JA
15:15u Einde 1/2 finale

15:30 Isolatie gesloten voor alle finalisten
16:30u Start Finale alle categorieën
19:15u Einde Finale + prijsuitreiking alle categorieën


Voor het NJK LEAD 2019 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Meisjes U14

The competitionresults are not public.

Meisjes U16

The competitionresults are not public.

Number of competitors: 11

Name Bib number Nat. Team
Sven van der Heijden 301 NED Monk Amsterdam
Marit Zeldenthuis 302 NED Climb Up
Sam Swalué 303 NED Top Climbing Twente
Iris van 't Westeinde 304 NED Team Neoliet
Manon Knops 305 NED Top Climbing Twente
Freja Smed 306 NED Climb Up
Myrthe van de Pol 307 NED Ayers Rookies
Gitte Meus 308 NED Team Mountain Network
Li San Boorsma 309 NED ES Onsight Klimteam
Nina Schilderman 310 NED ES Onsight Klimteam
Suzanne Willemsen 311 NED Team Mountain Network

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 11

17-11-2019 01:47
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Manon Knops 305 NED 39+ 45+ 100.0 Top Climbing Twente
2 Sam Swalué 303 NED 37+ 45+ 80.0 Top Climbing Twente
3 Sven van der Heijden 301 NED 36+ 37+ 65.0 Monk Amsterdam
4 Iris van 't Westeinde 304 NED 37 32+ 55.0 Team Neoliet
5 Marit Zeldenthuis 302 NED 34 32 51.0 Climb Up
6 Myrthe van de Pol 307 NED 31 47.0 Ayers Rookies
7 Gitte Meus 308 NED 30 43.0 Team Mountain Network
8 Freja Smed 306 NED 27+ 40.0 Climb Up
9 Li San Boorsma 309 NED 18+ 36.0 ES Onsight Klimteam
9 Nina Schilderman 310 NED 18+ 36.0 ES Onsight Klimteam
11 Suzanne Willemsen 311 NED 8+ 31.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 6

Name Bib number Nat. Team
Manon Boereboom 101 NED Team Neoliet
Merleyn Koops 102 NED
Marrit Elsinga 103 NED Team Mountain Network
Eva Duyvesteyn 104 NED Climb Up
Carlijn Hukkelhoven 105 NED IVY Climbing
Cecile van der Meel 106 NED Ayers Rookies

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 6

17-11-2019 01:47
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Manon Boereboom 101 NED 29+ 37 100.0 Team Neoliet
2 Carlijn Hukkelhoven 105 NED 33+ 35+ 80.0 IVY Climbing
3 Cecile van der Meel 106 NED 23 23+ 65.0 Ayers Rookies
4 Merleyn Koops 102 NED 17+ 53.0
4 Marrit Elsinga 103 NED 17+ 53.0 Team Mountain Network
6 Eva Duyvesteyn 104 NED 13+ 47.0 Climb Up

Jongens U14

The competitionresults are not public.

Jongens U16

The competitionresults are not public.

Number of competitors: 13

Name Bib number Nat. Team Rem
Leto Cavé 413 NED Team Mountain Network Disp
Paul Brand 401 NED
Jens de Louw 402 NED Team Mountain Network
Idse de Boer 403 NED North Bound Climbing
Merijn Langkamp 404 NED
Joris Kieboom 405 NED Climb Up
Iwan Pasveer 406 NED Team Mountain Network
Ynze Visser 407 NED
Mischa Radt 408 NED Team Mountain Network
Sven Goudriaan 409 NED Team Mountain Network
Tom Crouwel 410 NED Climb Up
Roman Schaekers 411 NED Climb Up
Gregor Struwe 412 NED North Bound Climbing

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 13

17-11-2019 01:47
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Leto Cavé 413 NED Top Top 100.0 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 408 NED 33 Top 80.0 Team Mountain Network
3 Iwan Pasveer 406 NED Top 49+ 65.0 Team Mountain Network
4 Jens de Louw 402 NED 33 49 55.0 Team Mountain Network
5 Paul Brand 401 NED 32+ 45+ 51.0
6 Ynze Visser 407 NED 26+ 33 47.0
7 Joris Kieboom 405 NED 26+ 23+ 42.0 Climb Up
7 Gregor Struwe 412 NED 26+ 23+ 42.0 North Bound Climbing
9 Merijn Langkamp 404 NED 21+ 37.0
10 Tom Crouwel 410 NED 21 34.0 Climb Up
11 Sven Goudriaan 409 NED 16 31.0 Team Mountain Network
12 Roman Schaekers 411 NED 15+ 28.0 Climb Up
13 Idse de Boer 403 NED 15 26.0 North Bound Climbing

Number of competitors: 12

Name Bib number Nat. Team
Zeno Schaekers 201 NED Team Mountain Network
Antonie Moes 202 NED Top-It
Jurgen Otten 203 NED
Casper Lensselink 204 NED Team Mountain Network
Sil Rutten 205 NED Team Neoliet
Jens Peeters 206 NED Monte Cervino
Jent Imelman 207 NED Monte Cervino
Dylan van den Berge 208 NED Team Yellowstone
Simon Boes 209 NED
Pepijn Hogt 210 NED Kei Boulderhal
Jay de Jager 211 NED Monte Cervino
Ties van Veggel 212 NED GRIP Nijmegen

Ronde: 1/2 Finale Number of competitors: 12

17-11-2019 01:47
# Name Bib number Nat. 1 1 League. Points Team
1 Dylan van den Berge 208 NED 21 35 100.0 Team Yellowstone
2 Zeno Schaekers 201 NED 29+ 34+ 80.0 Team Mountain Network
3 Simon Boes 209 NED 26+ 28+ 65.0
4 Antonie Moes 202 NED 25+ 27+ 55.0 Top-It
5 Jent Imelman 207 NED 19 18+ 51.0 Monte Cervino
6 Jay de Jager 211 NED 20+ 16+ 47.0 Monte Cervino
7 Jens Peeters 206 NED 18+ 43.0 Monte Cervino
8 Jurgen Otten 203 NED 16 39.0
8 Sil Rutten 205 NED 16 39.0 Team Neoliet
10 Casper Lensselink 204 NED 15+ 33.0 Team Mountain Network
10 Pepijn Hogt 210 NED 15+ 33.0 Kei Boulderhal
12 Ties van Veggel 212 NED 15 28.0 GRIP Nijmegen