NJK BOULDER 2019, Sat, 01 Jun 2019 10:00:00 +0200, RijnBoulder, Arnhem

Discipline: Boulder
League:
Status: Processed

Description: Aan dit kampioenschap kunnen zes leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [geboortejaren 2000 en 2001], Jeugd A [2002 en 2003], Jeugd B [2004 en 2005] en Jeugd C [2006 en 2007].

Het voorlopige tijdschema:

Jeugd C + B:
10.00 uur Isolatie open voor Jeugd C en Jeugd B + MN Open
11.00 uur Sluiting Isolatie Jeugd C en Jeugd B
11.30 uur Start Finale Jeugd C en Jeugd B
13.35 uur Einde Finale Jeugd C en Jeugd B
14.00 uur Prijsuitreiking Jeugd C en Jeugd B

Jeugd Junioren + A:
13.00 uur Isolatie open voor Jeugd A en Junioren
13.30 uur Sluiting Isolatie Jeugd A en Junioren 
14.30 uur Start Finale Jeugd A en Junioren
16.45 uur Einde Finale Jeugd A en Junioren
16.50 uur Prijsuitreiking Jeugd A en Junioren

Je kunt je plaatsen voor het NJK Boulder 2019 via de Nationale Jeugd Boulder Competitie. Het wedstrijdformat is in het kort bijna gelijk aan het World Cup 1/2 Finale format: 4 onsight boulders met 5 minuten klimtijd en 5 minuten rust tussen de boulders.


Voor het NJK Boulder 2019 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Meisjes U14

The competitionresults are not public.

Meisjes U16

The competitionresults are not public.

Number of competitors: 8

Name Bib number Nat. Team
Mette van Liempd 307 NED Monk Eindhoven
Pleun Frank 306 NED Monk Amsterdam
Manon Knops 305 NED Top Climbing Twente
Sam Swalué 304 NED Top Climbing Twente
Sven van der Heijden 303 NED Monk Amsterdam
Gianna Evers 302 NED REVOLT
Iris van 't Westeinde 301 NED Team Neoliet
Pien Mooij 300 NED REVOLT

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 8

# Name Bib number Team
1 Pien Mooij 300 REVOLT
2 Iris van 't Westeinde 301 Team Neoliet
3 Gianna Evers 302 REVOLT
4 Sven van der Heijden 303 Monk Amsterdam
5 Sam Swalué 304 Top Climbing Twente
6 Manon Knops 305 Top Climbing Twente
7 Pleun Frank 306 Monk Amsterdam
8 Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
# Name Bib number Team
1 Pien Mooij 300 REVOLT
2 Iris van 't Westeinde 301 Team Neoliet
3 Gianna Evers 302 REVOLT
4 Sven van der Heijden 303 Monk Amsterdam
5 Sam Swalué 304 Top Climbing Twente
6 Manon Knops 305 Top Climbing Twente
7 Pleun Frank 306 Monk Amsterdam
8 Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
# Name Bib number Team
1 Pien Mooij 300 REVOLT
2 Iris van 't Westeinde 301 Team Neoliet
3 Gianna Evers 302 REVOLT
4 Sven van der Heijden 303 Monk Amsterdam
5 Sam Swalué 304 Top Climbing Twente
6 Manon Knops 305 Top Climbing Twente
7 Pleun Frank 306 Monk Amsterdam
8 Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
# Name Bib number Team
1 Pien Mooij 300 REVOLT
2 Iris van 't Westeinde 301 Team Neoliet
3 Gianna Evers 302 REVOLT
4 Sven van der Heijden 303 Monk Amsterdam
5 Sam Swalué 304 Top Climbing Twente
6 Manon Knops 305 Top Climbing Twente
7 Pleun Frank 306 Monk Amsterdam
8 Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
11-06-2019 13:41
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Pleun Frank 306 NED T2Z1 - Z1 T1Z1 2T3 3Z3 100.0 Monk Amsterdam
2 Gianna Evers 302 NED T2Z2 - Z2 T2Z2 2T4 3Z6 80.0 REVOLT
3 Mette van Liempd 307 NED T1Z1 - - T2Z1 2T3 2Z2 65.0 Monk Eindhoven
4 Sam Swalué 304 NED T2Z2 - - T2Z1 2T4 2Z3 55.0 Top Climbing Twente
5 Iris van 't Westeinde 301 NED Z3 - Z1 T3Z2 1T3 3Z6 51.0 Team Neoliet
6 Manon Knops 305 NED Z1 - T5Z5 Z5 1T5 3Z11 47.0 Top Climbing Twente
7 Pien Mooij 300 NED T7Z3 - Z4 Z1 1T7 3Z8 43.0 REVOLT
8 Sven van der Heijden 303 NED Z4 - Z5 - 0T0 2Z9 40.0 Monk Amsterdam

Number of competitors: 4

Name Bib number Nat. Team
Ysa Rakestraw 103 NED Monk Eindhoven
Kaya van Haasteren 102 NED
Merleyn Koops 101 NED
Aloes Bosch 100 NED

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 4

# Name Bib number Team
1 Aloes Bosch 100
2 Merleyn Koops 101
3 Kaya van Haasteren 102
4 Ysa Rakestraw 103 Monk Eindhoven
# Name Bib number Team
1 Aloes Bosch 100
2 Merleyn Koops 101
3 Kaya van Haasteren 102
4 Ysa Rakestraw 103 Monk Eindhoven
# Name Bib number Team
1 Aloes Bosch 100
2 Merleyn Koops 101
3 Kaya van Haasteren 102
4 Ysa Rakestraw 103 Monk Eindhoven
# Name Bib number Team
1 Aloes Bosch 100
2 Merleyn Koops 101
3 Kaya van Haasteren 102
4 Ysa Rakestraw 103 Monk Eindhoven
11-06-2019 13:41
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Ysa Rakestraw 103 NED T6Z6 Z1 T1Z1 T4Z2 3T11 4Z10 100.0 Monk Eindhoven
2 Kaya van Haasteren 102 NED Z5 - Z1 Z3 0T0 3Z9 80.0
3 Merleyn Koops 101 NED Z2 - - 0T0 1Z2 65.0
4 Aloes Bosch 100 NED Z3 - - 0T0 1Z3 55.0

Jongens U14

The competitionresults are not public.

Jongens U16

The competitionresults are not public.

Number of competitors: 10

Name Bib number Nat. Team Rem
Hidde Bakker 409 NED REVOLT
Iwan Pasveer 408 NED Team Mountain Network
Paul Brand 407 NED
Jens de Louw 406 NED Team Mountain Network
Abel Mensink 405 NED Team Delfts Bleau
Ynze Visser 404 NED
Sem van den Akker 403 NED Team Kids From The Block
Ties Baars 402 NED Monk Eindhoven
Leto Cavé 400 NED Team Mountain Network Disp
Mischa Radt 401 NED Disp

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 10

# Name Bib number Team
1 Leto Cavé 400 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 401
3 Ties Baars 402 Monk Eindhoven
4 Sem van den Akker 403 Team Kids From The Block
5 Ynze Visser 404
6 Abel Mensink 405 Team Delfts Bleau
7 Jens de Louw 406 Team Mountain Network
8 Paul Brand 407
9 Iwan Pasveer 408 Team Mountain Network
10 Hidde Bakker 409 REVOLT
# Name Bib number Team
1 Leto Cavé 400 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 401
3 Ties Baars 402 Monk Eindhoven
4 Sem van den Akker 403 Team Kids From The Block
5 Ynze Visser 404
6 Abel Mensink 405 Team Delfts Bleau
7 Jens de Louw 406 Team Mountain Network
8 Paul Brand 407
9 Iwan Pasveer 408 Team Mountain Network
10 Hidde Bakker 409 REVOLT
# Name Bib number Team
1 Leto Cavé 400 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 401
3 Ties Baars 402 Monk Eindhoven
4 Sem van den Akker 403 Team Kids From The Block
5 Ynze Visser 404
6 Abel Mensink 405 Team Delfts Bleau
7 Jens de Louw 406 Team Mountain Network
8 Paul Brand 407
9 Iwan Pasveer 408 Team Mountain Network
10 Hidde Bakker 409 REVOLT
# Name Bib number Team
1 Leto Cavé 400 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 401
3 Ties Baars 402 Monk Eindhoven
4 Sem van den Akker 403 Team Kids From The Block
5 Ynze Visser 404
6 Abel Mensink 405 Team Delfts Bleau
7 Jens de Louw 406 Team Mountain Network
8 Paul Brand 407
9 Iwan Pasveer 408 Team Mountain Network
10 Hidde Bakker 409 REVOLT
11-06-2019 13:41
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Iwan Pasveer 408 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 3T4 4Z5 100.0 Team Mountain Network
2 Leto Cavé 400 NED T3Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 3T5 4Z5 73.0 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 401 NED T3Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 3T5 4Z5 73.0
4 Jens de Louw 406 NED T3Z3 Z3 T1Z1 T1Z1 3T5 4Z8 55.0 Team Mountain Network
5 Paul Brand 407 NED T3Z2 T1Z1 T2Z1 Z1 3T6 4Z5 51.0
6 Hidde Bakker 409 NED T1Z1 Z2 T2Z1 Z1 2T3 4Z5 47.0 REVOLT
7 Ynze Visser 404 NED T2Z1 T2Z1 Z1 Z1 2T4 4Z4 43.0
8 Sem van den Akker 403 NED T2Z2 Z3 Z2 Z1 1T2 4Z8 40.0 Team Kids From The Block
9 Abel Mensink 405 NED Z3 T5Z4 Z1 Z1 1T5 4Z9 37.0 Team Delfts Bleau
10 Ties Baars 402 NED Z2 Z1 Z1 Z1 0T0 4Z5 34.0 Monk Eindhoven

Number of competitors: 8

Name Bib number Nat. Team
Torben van Kolfschoten 207 NED Monk Amsterdam
Simon Boes 206 NED
Jules Kluwer 205 NED
Daan Kox 204 NED Graviton Bouldergym
Teun van der Graaf 203 NED Monk Eindhoven
Antonie Moes 202 NED Top-It
Ties van Veggel 201 NED
Klim Baudoin 200 NED Monk Eindhoven

Ronde: Finale - Routes: Number of competitors: 8

# Name Bib number Team
1 Klim Baudoin 200 Monk Eindhoven
2 Ties van Veggel 201
3 Antonie Moes 202 Top-It
4 Teun van der Graaf 203 Monk Eindhoven
5 Daan Kox 204 Graviton Bouldergym
6 Jules Kluwer 205
7 Simon Boes 206
8 Torben van Kolfschoten 207 Monk Amsterdam
# Name Bib number Team
1 Klim Baudoin 200 Monk Eindhoven
2 Ties van Veggel 201
3 Antonie Moes 202 Top-It
4 Teun van der Graaf 203 Monk Eindhoven
5 Daan Kox 204 Graviton Bouldergym
6 Jules Kluwer 205
7 Simon Boes 206
8 Torben van Kolfschoten 207 Monk Amsterdam
# Name Bib number Team
1 Klim Baudoin 200 Monk Eindhoven
2 Ties van Veggel 201
3 Antonie Moes 202 Top-It
4 Teun van der Graaf 203 Monk Eindhoven
5 Daan Kox 204 Graviton Bouldergym
6 Jules Kluwer 205
7 Simon Boes 206
8 Torben van Kolfschoten 207 Monk Amsterdam
# Name Bib number Team
1 Klim Baudoin 200 Monk Eindhoven
2 Ties van Veggel 201
3 Antonie Moes 202 Top-It
4 Teun van der Graaf 203 Monk Eindhoven
5 Daan Kox 204 Graviton Bouldergym
6 Jules Kluwer 205
7 Simon Boes 206
8 Torben van Kolfschoten 207 Monk Amsterdam
11-06-2019 13:41
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Simon Boes 206 NED T2Z2 T5Z1 Z4 T1Z1 3T8 4Z8 100.0
2 Daan Kox 204 NED - T1Z1 Z3 T3Z3 2T4 3Z7 80.0 Graviton Bouldergym
3 Torben van Kolfschoten 207 NED Z6 Z5 Z1 T6Z2 1T6 4Z14 65.0 Monk Amsterdam
4 Teun van der Graaf 203 NED - Z9 Z1 T1Z1 1T1 3Z11 55.0 Monk Eindhoven
5 Ties van Veggel 201 NED - Z1 - Z1 0T0 2Z2 51.0
6 Klim Baudoin 200 NED Z3 - - Z1 0T0 2Z4 47.0 Monk Eindhoven
7 Jules Kluwer 205 NED - Z3 - Z2 0T0 2Z5 43.0
8 Antonie Moes 202 NED - - - Z1 0T0 1Z1 40.0 Top-It