Lead Serie Midden Nederland 4, Fri, 10 May 2019 19:00:00 +0200, Rock Steady

Discipline: Lead
League: Lead Serie Midden Nederland 2019
Status: Processed

Description: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 4 flashroutes worden geklommen. Alle routes worden toprope geklommen. De finale route Max categorie is een voorklimroute.

Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:
Categorie Start routes met niveau 5 en 6
Categorie Mid routes met niveau 6 
Categorie Max routes met niveau 6 en 7

Voorlopig tijdsschema:
19.00 Aanmelden bij de balie
19.45 Toelichting wedstrijd
20.00 Start wedstrijd
22.00 Einde wedstrijd/prijsuitreiking

Vanaf het jaar dat je 16 wordt kun je meedoen aan de Lead Serie voor volwassenen.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan alleen vooraf met de pin worden afgerekend aan de balie.

Max - Senioren - Lead

Number of competitors: 5

Name Bib number Nat. Team
Tom Reuvers 37 NED GRIP Nijmegen
Dayo de Groot 12 NED
Katrijn Mooij 11 NED
Catharina Jongmans 39 NED
Tim Blankvoort 4 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 5

# Name Bib number Team
1 Dayo de Groot 12
2 Tim Blankvoort 4 Team Mountain Network
3 Catharina Jongmans 39
4 Tom Reuvers 37 GRIP Nijmegen
5 Katrijn Mooij 11
# Name Bib number Team
1 Dayo de Groot 12
2 Tim Blankvoort 4 Team Mountain Network
3 Catharina Jongmans 39
4 Tom Reuvers 37 GRIP Nijmegen
5 Katrijn Mooij 11
# Name Bib number Team
1 Dayo de Groot 12
2 Tim Blankvoort 4 Team Mountain Network
3 Catharina Jongmans 39
4 Tom Reuvers 37 GRIP Nijmegen
5 Katrijn Mooij 11
# Name Bib number Team
1 Dayo de Groot 12
2 Tim Blankvoort 4 Team Mountain Network
3 Catharina Jongmans 39
4 Tom Reuvers 37 GRIP Nijmegen
5 Katrijn Mooij 11
11-05-2019 11:37
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Tim Blankvoort 4 NED Top Top 19 20 100.0 Team Mountain Network
2 Katrijn Mooij 11 NED Top Top 13 25 80.0
3 Tom Reuvers 37 NED Top Top 16 12 65.0 GRIP Nijmegen
4 Dayo de Groot 12 NED Top 31 15 19 55.0
5 Catharina Jongmans 39 NED Top 27 13 12 51.0

Mid - Senioren Lead

Number of competitors: 28

Name Bib number Nat. Team
Nicole van Stigt 38 NED
Rutger Postma 19 NED
Ruben van der Heijden 2 NED
Mark de Vlieger 29 NED
Fenna Sengers 10 NED
Marco Molenaar 32 NED Top-It
Chenet Hoogendoorn 33 NED Team Mountain Network
Julian Schotborgh 34 NED
Gerard Veld 27 NED
Merel Hogendoorn 1 NED
Tim Verboom 31 NED Rock Steady
Anne Sytske Verboom 28 NED Top-It
Marcel de Lange 3 NED Rock Steady
Joris Dalderup 36 NED GRIP Nijmegen
Adriaan de Bruin 22 NED Klimmuur Utrecht
Job Schipper 20 NED
Michelle Singerling 25 NED
Theo Jansen 7 NED
Huibert Boer 5 NED
Bennie Kalf 9 NED
Bjorn Straijer 35 NED
Bram Muller 21 NED
Armand Verstappen 23 NED Klimmuur Utrecht
Santino Lafleur 14 NED
Iris Kranendonk 24 NED
Michelle Derks 26 NED
Roan Streefland 40 NED
Johnny Klepper 42 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 28

# Name Bib number Team
1 Joris Dalderup 36 GRIP Nijmegen
2 Mark de Vlieger 29
3 Marcel de Lange 3 Rock Steady
4 Michelle Singerling 25
5 Marco Molenaar 32 Top-It
6 Theo Jansen 7
7 Michelle Derks 26
8 Job Schipper 20
9 Huibert Boer 5
10 Iris Kranendonk 24
11 Anne Sytske Verboom 28 Top-It
12 Santino Lafleur 14
13 Nicole van Stigt 38
14 Bennie Kalf 9
15 Merel Hogendoorn 1
16 Armand Verstappen 23 Klimmuur Utrecht
17 Julian Schotborgh 34
18 Bjorn Straijer 35
19 Chenet Hoogendoorn 33 Team Mountain Network
20 Fenna Sengers 10
21 Tim Verboom 31 Rock Steady
22 Bram Muller 21
23 Adriaan de Bruin 22 Klimmuur Utrecht
24 Gerard Veld 27
25 Roan Streefland 40
26 Ruben van der Heijden 2
27 Rutger Postma 19
28 Johnny Klepper 42
# Name Bib number Team
1 Joris Dalderup 36 GRIP Nijmegen
2 Mark de Vlieger 29
3 Marcel de Lange 3 Rock Steady
4 Michelle Singerling 25
5 Marco Molenaar 32 Top-It
6 Theo Jansen 7
7 Michelle Derks 26
8 Job Schipper 20
9 Huibert Boer 5
10 Iris Kranendonk 24
11 Anne Sytske Verboom 28 Top-It
12 Santino Lafleur 14
13 Nicole van Stigt 38
14 Bennie Kalf 9
15 Merel Hogendoorn 1
16 Armand Verstappen 23 Klimmuur Utrecht
17 Julian Schotborgh 34
18 Bjorn Straijer 35
19 Chenet Hoogendoorn 33 Team Mountain Network
20 Fenna Sengers 10
21 Tim Verboom 31 Rock Steady
22 Bram Muller 21
23 Adriaan de Bruin 22 Klimmuur Utrecht
24 Gerard Veld 27
25 Roan Streefland 40
26 Ruben van der Heijden 2
27 Rutger Postma 19
28 Johnny Klepper 42
# Name Bib number Team
1 Joris Dalderup 36 GRIP Nijmegen
2 Mark de Vlieger 29
3 Marcel de Lange 3 Rock Steady
4 Michelle Singerling 25
5 Marco Molenaar 32 Top-It
6 Theo Jansen 7
7 Michelle Derks 26
8 Job Schipper 20
9 Huibert Boer 5
10 Iris Kranendonk 24
11 Anne Sytske Verboom 28 Top-It
12 Santino Lafleur 14
13 Nicole van Stigt 38
14 Bennie Kalf 9
15 Merel Hogendoorn 1
16 Armand Verstappen 23 Klimmuur Utrecht
17 Julian Schotborgh 34
18 Bjorn Straijer 35
19 Chenet Hoogendoorn 33 Team Mountain Network
20 Fenna Sengers 10
21 Tim Verboom 31 Rock Steady
22 Bram Muller 21
23 Adriaan de Bruin 22 Klimmuur Utrecht
24 Gerard Veld 27
25 Roan Streefland 40
26 Ruben van der Heijden 2
27 Rutger Postma 19
28 Johnny Klepper 42
# Name Bib number Team
1 Joris Dalderup 36 GRIP Nijmegen
2 Mark de Vlieger 29
3 Marcel de Lange 3 Rock Steady
4 Michelle Singerling 25
5 Marco Molenaar 32 Top-It
6 Theo Jansen 7
7 Michelle Derks 26
8 Job Schipper 20
9 Huibert Boer 5
10 Iris Kranendonk 24
11 Anne Sytske Verboom 28 Top-It
12 Santino Lafleur 14
13 Nicole van Stigt 38
14 Bennie Kalf 9
15 Merel Hogendoorn 1
16 Armand Verstappen 23 Klimmuur Utrecht
17 Julian Schotborgh 34
18 Bjorn Straijer 35
19 Chenet Hoogendoorn 33 Team Mountain Network
20 Fenna Sengers 10
21 Tim Verboom 31 Rock Steady
22 Bram Muller 21
23 Adriaan de Bruin 22 Klimmuur Utrecht
24 Gerard Veld 27
25 Roan Streefland 40
26 Ruben van der Heijden 2
27 Rutger Postma 19
28 Johnny Klepper 42
11-05-2019 11:37
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Joris Dalderup 36 NED Top Top 24 31 100.0 GRIP Nijmegen
2 Marco Molenaar 32 NED Top Top Top 24 80.0 Top-It
3 Tim Verboom 31 NED Top Top 25 26 65.0 Rock Steady
4 Ruben van der Heijden 2 NED Top Top Top 22 53.0
4 Huibert Boer 5 NED Top Top Top 22 53.0
6 Chenet Hoogendoorn 33 NED Top Top 24 26 47.0 Team Mountain Network
7 Santino Lafleur 14 NED Top Top Top 15 43.0
8 Gerard Veld 27 NED Top Top 30 20 40.0
9 Job Schipper 20 NED Top Top 6 25 37.0
10 Merel Hogendoorn 1 NED Top Top 24 21 34.0
11 Julian Schotborgh 34 NED Top Top 6 21 31.0
12 Iris Kranendonk 24 NED Top 4 24 22 28.0
13 Roan Streefland 40 NED 31 27 24 22 26.0
14 Mark de Vlieger 29 NED Top 18 24 15 24.0
15 Theo Jansen 7 NED Top 19 10 20 22.0
16 Fenna Sengers 10 NED Top 18 10 20 20.0
17 Michelle Derks 26 NED Top 15 10 21 18.0
18 Bjorn Straijer 35 NED Top 15 24 14 16.0
19 Armand Verstappen 23 NED Top 17 22 11 14.0 Klimmuur Utrecht
20 Nicole van Stigt 38 NED 31 28 6 21 12.0
21 Rutger Postma 19 NED 27 18 24 19 10.0
22 Marcel de Lange 3 NED Top 15 10 14 9.0 Rock Steady
23 Bram Muller 21 NED Top 17 10 9 8.0
24 Michelle Singerling 25 NED 42 18 10 20 7.0
25 Bennie Kalf 9 NED 31 15 20 8 6.0
26 Adriaan de Bruin 22 NED 29 15 7 11 5.0 Klimmuur Utrecht
27 Anne Sytske Verboom 28 NED 1 1 1 11 4.0 Top-It
28 Johnny Klepper 42 NED 1 1 1 1 3.0

Start - Senioren - Lead

Number of competitors: 11

Name Bib number Nat. Team
Mark Postma 18 NED
Lotte de Haan 17 NED
Anniek Groeneveld 30 NED
Niels van Arkel 8 NED
Judy van Beijnum 13 NED Rock Steady
Andre Parhan 15 NED Rock Steady
Nelleke Vredeveld 16 NED
Raymond Schweers 41 NED
FOns Bergshoeff 43 NED
Samantha Klop 44 NED
Bas Korver 45 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 11

# Name Bib number Team
1 Lotte de Haan 17
2 Andre Parhan 15 Rock Steady
3 Anniek Groeneveld 30
4 Niels van Arkel 8
5 Samantha Klop 44
6 Bas Korver 45
7 Nelleke Vredeveld 16
8 FOns Bergshoeff 43
9 Mark Postma 18
10 Judy van Beijnum 13 Rock Steady
11 Raymond Schweers 41
# Name Bib number Team
1 Lotte de Haan 17
2 Andre Parhan 15 Rock Steady
3 Anniek Groeneveld 30
4 Niels van Arkel 8
5 Samantha Klop 44
6 Bas Korver 45
7 Nelleke Vredeveld 16
8 FOns Bergshoeff 43
9 Mark Postma 18
10 Judy van Beijnum 13 Rock Steady
11 Raymond Schweers 41
# Name Bib number Team
1 Lotte de Haan 17
2 Andre Parhan 15 Rock Steady
3 Anniek Groeneveld 30
4 Niels van Arkel 8
5 Samantha Klop 44
6 Bas Korver 45
7 Nelleke Vredeveld 16
8 FOns Bergshoeff 43
9 Mark Postma 18
10 Judy van Beijnum 13 Rock Steady
11 Raymond Schweers 41
# Name Bib number Team
1 Lotte de Haan 17
2 Andre Parhan 15 Rock Steady
3 Anniek Groeneveld 30
4 Niels van Arkel 8
5 Samantha Klop 44
6 Bas Korver 45
7 Nelleke Vredeveld 16
8 FOns Bergshoeff 43
9 Mark Postma 18
10 Judy van Beijnum 13 Rock Steady
11 Raymond Schweers 41
11-05-2019 11:37
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 League. Points Team
1 Lotte de Haan 17 NED Top Top 24 Top 100.0
2 Niels van Arkel 8 NED Top Top Top 25 80.0
3 Judy van Beijnum 13 NED Top Top 23 Top 65.0 Rock Steady
4 Andre Parhan 15 NED Top Top 10 Top 55.0 Rock Steady
5 Nelleke Vredeveld 16 NED Top Top 21 19 51.0
6 FOns Bergshoeff 43 NED Top 13 23 32 47.0
7 Anniek Groeneveld 30 NED Top Top 16 12 43.0
8 Raymond Schweers 41 NED 33 Top 11 7 40.0
9 Mark Postma 18 NED 22 Top 8 9 37.0
10 Samantha Klop 44 NED 22 Top 7 9 34.0
11 Bas Korver 45 NED 33 15 8 4 31.0

c max paraklimmers Lead

No registrations yet
No results yet

b - mid paraklimmers Lead

No registrations yet
No results yet

a - start paraklimmers Lead

No registrations yet
No results yet