Boulder 3, Sat, 18 Mar 2017 13:00:00 +0100, Grip Boulderhal, Nijmegen

Discipline: Boulder
League: BOULDER 2017
Status: Processed

Description: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.00 uur Opening aanmelding
10.30 uur Sluiting aanmelding
11.00 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2001.

Number of competitors: 18

Name Bib number Nat. Team
Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
Ysa Rakestraw 1 NED
Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
Amanda Meijering 6 NED GRIP Nijmegen
Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
Marit Sanders 18 NED
Eva Cillessen 4 NED GRIP Nijmegen
Renske Dickhout 14 NED
Marta Shiryeva 3 RUS
Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 18

# Name Bib number Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 IVY Climbing
2 Amanda Meijering 6 GRIP Nijmegen
3 Ysa Rakestraw 1
4 Renske Dickhout 14
5 Winke van Diest 21 Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 GSAC
9 Naomi Swagten 8 Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 Team Mountain Network
12 Marit Sanders 18
13 Julia van den Goor 11 Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 GRIP Nijmegen
16 Marta Shiryeva 3
17 Elbrich Schoorstra 16 Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 IVY Climbing
# Name Bib number Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 IVY Climbing
2 Amanda Meijering 6 GRIP Nijmegen
3 Ysa Rakestraw 1
4 Renske Dickhout 14
5 Winke van Diest 21 Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 GSAC
9 Naomi Swagten 8 Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 Team Mountain Network
12 Marit Sanders 18
13 Julia van den Goor 11 Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 GRIP Nijmegen
16 Marta Shiryeva 3
17 Elbrich Schoorstra 16 Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 IVY Climbing
# Name Bib number Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 IVY Climbing
2 Amanda Meijering 6 GRIP Nijmegen
3 Ysa Rakestraw 1
4 Renske Dickhout 14
5 Winke van Diest 21 Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 GSAC
9 Naomi Swagten 8 Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 Team Mountain Network
12 Marit Sanders 18
13 Julia van den Goor 11 Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 GRIP Nijmegen
16 Marta Shiryeva 3
17 Elbrich Schoorstra 16 Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 IVY Climbing
# Name Bib number Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 IVY Climbing
2 Amanda Meijering 6 GRIP Nijmegen
3 Ysa Rakestraw 1
4 Renske Dickhout 14
5 Winke van Diest 21 Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 GSAC
9 Naomi Swagten 8 Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 Team Mountain Network
12 Marit Sanders 18
13 Julia van den Goor 11 Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 GRIP Nijmegen
16 Marta Shiryeva 3
17 Elbrich Schoorstra 16 Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 IVY Climbing
# Name Bib number Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 IVY Climbing
2 Amanda Meijering 6 GRIP Nijmegen
3 Ysa Rakestraw 1
4 Renske Dickhout 14
5 Winke van Diest 21 Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 GSAC
9 Naomi Swagten 8 Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 Team Mountain Network
12 Marit Sanders 18
13 Julia van den Goor 11 Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 GRIP Nijmegen
16 Marta Shiryeva 3
17 Elbrich Schoorstra 16 Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 IVY Climbing
# Name Bib number Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 IVY Climbing
2 Amanda Meijering 6 GRIP Nijmegen
3 Ysa Rakestraw 1
4 Renske Dickhout 14
5 Winke van Diest 21 Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 GSAC
9 Naomi Swagten 8 Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 Team Mountain Network
12 Marit Sanders 18
13 Julia van den Goor 11 Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 GRIP Nijmegen
16 Marta Shiryeva 3
17 Elbrich Schoorstra 16 Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 IVY Climbing
# Name Bib number Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 IVY Climbing
2 Amanda Meijering 6 GRIP Nijmegen
3 Ysa Rakestraw 1
4 Renske Dickhout 14
5 Winke van Diest 21 Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 GSAC
9 Naomi Swagten 8 Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 Team Mountain Network
12 Marit Sanders 18
13 Julia van den Goor 11 Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 GRIP Nijmegen
16 Marta Shiryeva 3
17 Elbrich Schoorstra 16 Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 IVY Climbing
# Name Bib number Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 IVY Climbing
2 Amanda Meijering 6 GRIP Nijmegen
3 Ysa Rakestraw 1
4 Renske Dickhout 14
5 Winke van Diest 21 Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 GSAC
9 Naomi Swagten 8 Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 Team Mountain Network
12 Marit Sanders 18
13 Julia van den Goor 11 Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 GRIP Nijmegen
16 Marta Shiryeva 3
17 Elbrich Schoorstra 16 Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 IVY Climbing
18-03-2017 17:32
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Ysa Rakestraw 1 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T8 8Z8 T3Z3 T1Z1 T3Z3 T1Z1 4T8 4Z8 100.0
2 Julia Meijer 17 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 8T11 8Z8 Z2 T1Z1 T6Z6 T1Z1 3T8 4Z10 80.0 Monk Eindhoven
3 Lynn van der Meer 5 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T10 8Z9 - T3Z1 - T3Z3 2T6 2Z4 65.0 Team Neoliet
4 Pauline Schreurs 20 NED T1Z1 T1Z1 T3Z1 T2Z2 T3Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 8T16 8Z9 - Z1 Z2 T2Z2 1T2 3Z5 55.0 IVY Climbing
5 Carlijn Hukkelhoven 9 NED T1Z1 Z1 T3Z1 T2Z2 T3Z1 Z1 T2Z1 T1Z1 6T12 8Z9 - Z1 T2Z2 Z5 1T2 3Z8 51.0 IVY Climbing
6 Marieke Berends 10 NED T1Z1 T2Z2 T4Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T13 8Z10 - Z1 - Z6 0T0 2Z7 47.0 Monk Eindhoven
7 Elisabeth Keijzer 13 NED T1Z1 Z2 Z1 T4Z4 T2Z2 Z3 T1Z1 T1Z1 5T9 8Z15 43.0 GSAC
8 Simone Gerritsen 19 NED T1Z1 Z4 Z3 T3Z1 T3Z3 T4Z1 T1Z1 5T12 7Z14 40.0 Monk Eindhoven
9 Amanda Meijering 6 NED T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 T1Z1 4T5 7Z7 37.0 GRIP Nijmegen
10 Roelien van de Vrie 12 NED T1Z1 Z2 Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 4T5 7Z8 34.0 Team Mountain Network
11 Naomi Swagten 8 NED T1Z1 Z2 Z2 T5Z3 T1Z1 Z2 Z2 T1Z1 4T8 8Z14 31.0 Team Neoliet
12 Elbrich Schoorstra 16 NED T2Z2 Z1 T4Z1 T1Z1 Z4 Z1 T1Z1 4T8 7Z11 28.0 Team Mountain Network
13 Marit Sanders 18 NED T1Z1 Z1 T2Z2 Z2 Z1 T1Z1 3T4 6Z8 26.0
14 Winke van Diest 21 NED T1Z1 Z2 T3Z3 Z1 Z3 T1Z1 3T5 6Z11 24.0 Team Delfts Bleau
15 Marta Shiryeva 3 RUS T1Z1 Z4 Z1 T1Z1 2T2 4Z7 22.0
16 Renske Dickhout 14 NED T5Z1 Z1 Z4 Z2 Z4 T1Z1 2T6 6Z13 20.0
17 Julia van den Goor 11 NED T2Z1 Z3 Z3 Z4 Z4 T5Z1 2T7 6Z16 18.0 Team Neoliet
18 Eva Cillessen 4 NED Z1 Z3 Z3 Z1 0T0 4Z8 16.0 GRIP Nijmegen

Number of competitors: 34

Name Bib number Nat. Team Rem
Michiel Hennevelt 60 NED Monk Eindhoven
Bob Giesberts 54 NED Cube Bouldergym
Gidion van Doorn 51 NED GRIP Nijmegen
Tom Reuvers 53 NED GRIP Nijmegen
Truong Ngo 95 NED Team Neoliet
Tom Elink Schuurman 86 NED Cube Bouldergym
Dennis List 94 NED Team Mountain Network
Vincent van den Berg 78 NED REVOLT
Janneman de Roon 91 NED Yosemite
Tim Reuser 55 NED
Jeroen Meijners 59 NED
Lucas Hijdra 80 NED
Sang-Jae Kouwenberg 75 NED
Hans Busker 87 NED Monk Eindhoven
Zeno Schaekers 69 NED Team Mountain Network
Jesse van der Heijden 52 NED
Timo Tak 61 NED
Lucas de Jong 56 NED
Mikola Byelov 64 NED Monk Amsterdam
Giel Wieggers 57 NED
Elko Schellingerhout 58 NED Monk Eindhoven
Wouter Jongeneelen 89 NED Bruut
Bruno Geurts 62 NED Monk Eindhoven
Robin van Dijk 66 NED Yosemite
Kjeldo Visser 82 NED
Jelle Zijlstra 74 NED Bruut
Tim Ponsen 93 NED
Nigel Armino 92 NED IVY Climbing
Leto Cavé 63 NED Disp
Jens de Louw 70 NED Disp
Auke Wiegel 85 NED Bruut
Julian Konig 90 NED
Isaac van Hoogstraaten 73 NED Monk Eindhoven
Erik van den Goor 84 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 34

# Name Bib number Team
1 Mikola Byelov 64 Monk Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Jeroen Meijners 59
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 REVOLT
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 GRIP Nijmegen
24 Erik van den Goor 84
25 Auke Wiegel 85 Bruut
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57
28 Lucas de Jong 56
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 GRIP Nijmegen
33 Timo Tak 61
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Name Bib number Team
1 Mikola Byelov 64 Monk Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Jeroen Meijners 59
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 REVOLT
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 GRIP Nijmegen
24 Erik van den Goor 84
25 Auke Wiegel 85 Bruut
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57
28 Lucas de Jong 56
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 GRIP Nijmegen
33 Timo Tak 61
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Name Bib number Team
1 Mikola Byelov 64 Monk Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Jeroen Meijners 59
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 REVOLT
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 GRIP Nijmegen
24 Erik van den Goor 84
25 Auke Wiegel 85 Bruut
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57
28 Lucas de Jong 56
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 GRIP Nijmegen
33 Timo Tak 61
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Name Bib number Team
1 Mikola Byelov 64 Monk Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Jeroen Meijners 59
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 REVOLT
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 GRIP Nijmegen
24 Erik van den Goor 84
25 Auke Wiegel 85 Bruut
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57
28 Lucas de Jong 56
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 GRIP Nijmegen
33 Timo Tak 61
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Name Bib number Team
1 Mikola Byelov 64 Monk Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Jeroen Meijners 59
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 REVOLT
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 GRIP Nijmegen
24 Erik van den Goor 84
25 Auke Wiegel 85 Bruut
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57
28 Lucas de Jong 56
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 GRIP Nijmegen
33 Timo Tak 61
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Name Bib number Team
1 Mikola Byelov 64 Monk Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Jeroen Meijners 59
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 REVOLT
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 GRIP Nijmegen
24 Erik van den Goor 84
25 Auke Wiegel 85 Bruut
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57
28 Lucas de Jong 56
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 GRIP Nijmegen
33 Timo Tak 61
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Name Bib number Team
1 Mikola Byelov 64 Monk Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Jeroen Meijners 59
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 REVOLT
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 GRIP Nijmegen
24 Erik van den Goor 84
25 Auke Wiegel 85 Bruut
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57
28 Lucas de Jong 56
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 GRIP Nijmegen
33 Timo Tak 61
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Name Bib number Team
1 Mikola Byelov 64 Monk Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Jeroen Meijners 59
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 REVOLT
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 GRIP Nijmegen
24 Erik van den Goor 84
25 Auke Wiegel 85 Bruut
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57
28 Lucas de Jong 56
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 GRIP Nijmegen
33 Timo Tak 61
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
18-03-2017 17:37
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Timo Tak 61 NED T3Z1 T1Z1 T1Z1 Z5 T3Z3 T1Z1 T1Z1 6T10 7Z13 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T3Z3 4T9 4Z9 100.0
2 Tim Reuser 55 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T7 8Z8 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 3T3 4Z4 80.0
3 Bruno Geurts 62 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T3Z3 T4Z1 T1Z1 T1Z1 7T13 8Z10 T1Z1 Z3 T2Z1 T7Z1 3T10 4Z6 65.0 Monk Eindhoven
4 Wouter Jongeneelen 89 NED T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T8 6Z7 T3Z3 - T1Z1 T7Z2 3T11 3Z6 55.0 Bruut
5 Elko Schellingerhout 58 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T12 7Z8 T1Z1 - T1Z1 T10Z9 3T12 3Z11 51.0 Monk Eindhoven
6 Michiel Hennevelt 60 NED T4Z2 T4Z2 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T12 7Z12 T1Z1 T3Z3 Z2 Z1 2T4 4Z7 47.0 Monk Eindhoven
7 Julian Konig 90 NED Z4 T4Z3 T2Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 5T10 6Z13 43.0
8 Hans Busker 87 NED T5Z1 Z2 T1Z1 T2Z2 T2Z2 T1Z1 5T11 6Z9 40.0 Monk Eindhoven
9 Nigel Armino 92 NED Z5 T4Z2 T1Z1 Z4 T5Z1 T1Z1 T1Z1 5T12 7Z15 37.0 IVY Climbing
10 Truong Ngo 95 NED Z1 T2Z2 T2Z1 Z3 T2Z2 T1Z1 4T7 6Z10 34.0 Team Neoliet
11 Mikola Byelov 64 NED Z1 T2Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 4T8 5Z5 31.0 Monk Amsterdam
12 Zeno Schaekers 69 NED T2Z2 T3Z1 T2Z2 T1Z1 4T8 4Z6 28.0 Team Mountain Network
13 Giel Wieggers 57 NED Z2 T3Z3 T3Z1 Z2 T4Z4 T1Z1 4T11 6Z13 26.0
14 Vincent van den Berg 78 NED Z3 T4Z4 T4Z2 T2Z1 T1Z1 4T11 5Z11 24.0 REVOLT
15 Bob Giesberts 54 NED Z3 T2Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 3T4 5Z10 22.0 Cube Bouldergym
16 Leto Cavé 63 NED Z2 T2Z1 T1Z1 T1Z1 3T4 4Z5 20.0
17 Jelle Zijlstra 74 NED Z1 Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 3T5 5Z5 18.0 Bruut
18 Lucas de Jong 56 NED Z1 T2Z2 Z2 T3Z1 T1Z1 3T6 5Z7 16.0
19 Janneman de Roon 91 NED Z3 T4Z2 Z3 T1Z1 T1Z1 3T6 5Z10 14.0 Yosemite
20 Robin van Dijk 66 NED Z2 T3Z2 T2Z2 T1Z1 3T6 4Z7 12.0 Yosemite
21 Jens de Louw 70 NED T3Z3 Z3 T2Z2 T1Z1 3T6 4Z9 10.0
22 Jeroen Meijners 59 NED T3Z2 T2Z2 T1Z1 3T6 3Z5 9.0
23 Jesse van der Heijden 52 NED T4Z1 T3Z2 T1Z1 3T8 3Z4 8.0
24 Dennis List 94 NED Z2 T2Z2 T5Z4 T2Z2 3T9 4Z10 7.0 Team Mountain Network
25 Gidion van Doorn 51 NED Z1 Z5 Z2 T1Z1 T1Z1 2T2 5Z10 6.0 GRIP Nijmegen
26 Sang-Jae Kouwenberg 75 NED Z4 T2Z1 Z3 Z3 T1Z1 2T3 5Z12 5.0
27 Tom Elink Schuurman 86 NED T2Z2 T1Z1 2T3 2Z3 4.0 Cube Bouldergym
28 Kjeldo Visser 82 NED T3Z3 T1Z1 2T4 2Z4 3.0
28 Erik van den Goor 84 NED T3Z3 T1Z1 2T4 2Z4 3.0
30 Isaac van Hoogstraaten 73 NED Z3 Z1 Z2 Z3 T1Z1 1T1 5Z10 1.0 Monk Eindhoven
31 Auke Wiegel 85 NED Z1 Z1 T1Z1 1T1 3Z3 0.0 Bruut
32 Lucas Hijdra 80 NED Z3 T1Z1 1T1 2Z4 0.0
33 Tim Ponsen 93 NED Z3 T2Z1 1T2 2Z4 0.0
34 Tom Reuvers 53 NED Z1 0T0 1Z1 0.0 GRIP Nijmegen