Jeugd Boulder 4, Sat, 23 Apr 2016 10:00:00 +0200, Bouldercentrum Delfts Bleau, Delft

Discipline: Boulder
League: JEUGD BOULDER 2016
Status: Processed

Description: an deze wedstrijd kunnen zes leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1997 en 1998], Jeugd A [1999 en 2000], Jeugd B [2001 en 2002], Jeugd C [2003 en 2004], Jeugd D [2005 en 2006] en Jeugd E [2007 en 2008]. Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 12 wedstrijdcategorieën.

Er wordt geklommen in 4 startgroepen. Jeugd E en Jeugd D vormen startgroep 1, Jeugd C startgroep 2, Jeugd B startgroep 3 en Jeugd A en Junioren vormen startgroep 4. De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:

09.30 uur Bouldercentrum Delfts Bleau en aanmelding open
10.00 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.15 uur Start startgroep 1
11.45 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
12.00 uur Start startgroep 2 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 1
14.00 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
14.30 uur Start startgroep 3 aansluitend prijsuitreiking startgroep 2
16.30 uur Einde startgroep 3 & sluiting aanmelding startgroep 4
16.45 uur Start startgroep 4 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 3
18.45 uur Einde startgroep 4 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 4

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Meisjes D

The competitionresults are not public.

Meisjes E

The competitionresults are not public.

Youth Female U14

The competitionresults are not public.

Youth Female U16

The competitionresults are not public.

Youth Female U18

Number of competitors: 14

Name Bib number Nat. Team
Janneke Venema 312 NED
Cecile van der Meel 303 NED Ayers Rookies
Tiba Vroom 305 NED REVOLT
Julia van den Goor 311 NED Team Neoliet
Carlijn Hukkelhoven 308 NED IVY Climbing
Lynn van der Meer 313 NED Team Neoliet
Kyra de Bree 301 NED Climb Up
Ysa Rakestraw 302 NED
Yu Anna Buijinck 307 NED
Manon Boereboom 306 NED Team Neoliet
Laura Knops 315 NED ES Onsight Klimtalenten
Bo Nederkoorn 309 NED ES Onsight Klimtalenten
Julia Meijer 304 NED Monk Eindhoven
Marieke Berends 314 NED Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 14

# Name Bib number Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 302
3 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
4 Julia Meijer 304 Monk Eindhoven
5 Tiba Vroom 305 REVOLT
6 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Carlijn Hukkelhoven 308 IVY Climbing
9 Bo Nederkoorn 309 ES Onsight Klimtalenten
10 Julia van den Goor 311 Team Neoliet
11 Janneke Venema 312
12 Lynn van der Meer 313 Team Neoliet
13 Marieke Berends 314 Monk Eindhoven
14 Laura Knops 315 ES Onsight Klimtalenten
01-05-2016 17:42
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Total League. Points Team
1 Lynn van der Meer 313 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T11 10Z11 100.0 Team Neoliet
2 Tiba Vroom 305 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T12 10Z12 80.0 REVOLT
3 Marieke Berends 314 NED T1Z1 T2Z2 T2Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 9T11 10Z11 65.0 Monk Eindhoven
4 Ysa Rakestraw 302 NED T1Z1 - T1Z1 T3Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 9T12 9Z9 55.0
5 Julia Meijer 304 NED T1Z1 - T3Z1 Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T11 9Z11 51.0 Monk Eindhoven
6 Laura Knops 315 NED Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 8T12 10Z16 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Cecile van der Meel 303 NED Z1 - T2Z1 T2Z1 T2Z2 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T10 8Z9 43.0 Ayers Rookies
8 Carlijn Hukkelhoven 308 NED T3Z1 - T2Z1 Z1 - T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T11 8Z8 40.0 IVY Climbing
9 Kyra de Bree 301 NED Z1 - T1Z1 - - T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T8 7Z7 37.0 Climb Up
10 Janneke Venema 312 NED - - T2Z1 Z1 T3Z3 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T9 7Z9 34.0
11 Manon Boereboom 306 NED Z1 - T2Z1 Z1 - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T6 7Z7 31.0 Team Neoliet
12 Julia van den Goor 311 NED - - T4Z1 Z2 - - T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 5T10 6Z9 28.0 Team Neoliet
13 Bo Nederkoorn 309 NED Z4 - Z1 - - - T2Z1 T2Z2 T3Z1 T1Z1 4T8 6Z10 26.0 ES Onsight Klimtalenten
14 Yu Anna Buijinck 307 NED - - Z1 Z1 Z3 - T2Z2 - T1Z1 T1Z1 3T4 6Z9 24.0

Youth Female U20

Number of competitors: 7

Name Bib number Nat. Team
Naomi Swagten 103 NED Team Neoliet
Lotte van Dijk 104 NED Climb Up
Lisa Sanders 101 NED Team Neoliet
Pauline Schreurs 102 NED
Miranda Naaktgeboren 106 NED Monte Cervino
Rinske Alkemade 105 NED Klimmuur Utrecht
Elles Nijland NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 7

# Name Bib number Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Miranda Naaktgeboren 106 Monte Cervino
7 Elles Nijland
# Name Bib number Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Miranda Naaktgeboren 106 Monte Cervino
7 Elles Nijland
# Name Bib number Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Miranda Naaktgeboren 106 Monte Cervino
7 Elles Nijland
# Name Bib number Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Miranda Naaktgeboren 106 Monte Cervino
7 Elles Nijland
# Name Bib number Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Miranda Naaktgeboren 106 Monte Cervino
7 Elles Nijland
# Name Bib number Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Miranda Naaktgeboren 106 Monte Cervino
7 Elles Nijland
# Name Bib number Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Miranda Naaktgeboren 106 Monte Cervino
7 Elles Nijland
# Name Bib number Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Miranda Naaktgeboren 106 Monte Cervino
7 Elles Nijland
# Name Bib number Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Miranda Naaktgeboren 106 Monte Cervino
7 Elles Nijland
# Name Bib number Team
1 Lisa Sanders 101 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 102
3 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
4 Lotte van Dijk 104 Climb Up
5 Rinske Alkemade 105 Klimmuur Utrecht
6 Miranda Naaktgeboren 106 Monte Cervino
7 Elles Nijland
01-05-2016 17:40
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Total League. Points Team
1 Pauline Schreurs 102 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T11 10Z10 100.0
2 Rinske Alkemade 105 NED Z2 T2Z2 T2Z1 Z1 T5Z5 Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T13 10Z20 80.0 Klimmuur Utrecht
3 Lotte van Dijk 104 NED - T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 - T2Z2 - T1Z1 T1Z1 6T8 7Z9 65.0 Climb Up
4 Naomi Swagten 103 NED - - Z1 Z2 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 7Z8 55.0 Team Neoliet
5 Lisa Sanders 101 NED Z1 - - - - Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 4T6 6Z7 51.0 Team Neoliet
6 Miranda Naaktgeboren 106 NED Z1 - Z1 Z1 - - T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 4T7 7Z7 47.0 Monte Cervino
7 Elles Nijland NED - T3Z3 Z1 - - - T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 3T5 6Z8 43.0

Jongens D

The competitionresults are not public.

Jongens E

The competitionresults are not public.

Youth Male U14

The competitionresults are not public.

Youth Male U16

The competitionresults are not public.

Youth Male U18

Number of competitors: 16

Name Bib number Nat. Team
Don van Laere 407 NED Team Delfts Bleau
Jesse van der Heijden 401 NED
Thijs van Delden 403 NED Kei Boulderhal
Castor Sprado 414 NED
Lencho Palstra 405 NED REVOLT
Trevor Vermoolen 412 NED Team Delfts Bleau
Gidion van Doorn 408 NED
Zeno Schaekers 416 NED Climb Up
Roeland Naaktgeboren 413 NED Monte Cervino
Lucas de Jong 409 NED
Antonie Moes 406 NED Top-It
Tibor Pruijs 415 NED Ayers Rookies
Victor Bakker 404 NED ES Onsight Klimtalenten
Isaac van Hoogstraaten 411 NED
Victor van der Zwaag 402 NED Klimmuur Haarlem
Thijs de Geus 616 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 16

# Name Bib number Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Thijs de Geus 616
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Victor Bakker 404 ES Onsight Klimtalenten
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Victor van der Zwaag 402 Klimmuur Haarlem
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Thijs de Geus 616
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Victor Bakker 404 ES Onsight Klimtalenten
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Victor van der Zwaag 402 Klimmuur Haarlem
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Thijs de Geus 616
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Victor Bakker 404 ES Onsight Klimtalenten
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Victor van der Zwaag 402 Klimmuur Haarlem
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Thijs de Geus 616
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Victor Bakker 404 ES Onsight Klimtalenten
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Victor van der Zwaag 402 Klimmuur Haarlem
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Thijs de Geus 616
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Victor Bakker 404 ES Onsight Klimtalenten
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Victor van der Zwaag 402 Klimmuur Haarlem
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Thijs de Geus 616
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Victor Bakker 404 ES Onsight Klimtalenten
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Victor van der Zwaag 402 Klimmuur Haarlem
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Thijs de Geus 616
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Victor Bakker 404 ES Onsight Klimtalenten
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Victor van der Zwaag 402 Klimmuur Haarlem
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Thijs de Geus 616
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Victor Bakker 404 ES Onsight Klimtalenten
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Victor van der Zwaag 402 Klimmuur Haarlem
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Thijs de Geus 616
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Victor Bakker 404 ES Onsight Klimtalenten
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Victor van der Zwaag 402 Klimmuur Haarlem
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Castor Sprado 414
2 Tibor Pruijs 415 Ayers Rookies
3 Thijs van Delden 403 Kei Boulderhal
4 Thijs de Geus 616
5 Roeland Naaktgeboren 413 Monte Cervino
6 Lencho Palstra 405 REVOLT
7 Lucas de Jong 409
8 Victor Bakker 404 ES Onsight Klimtalenten
9 Jesse van der Heijden 401
10 Gidion van Doorn 408
11 Zeno Schaekers 416 Climb Up
12 Victor van der Zwaag 402 Klimmuur Haarlem
13 Isaac van Hoogstraaten 411
14 Antonie Moes 406 Top-It
15 Trevor Vermoolen 412 Team Delfts Bleau
16 Don van Laere 407 Team Delfts Bleau
01-05-2016 13:50
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Total League. Points Team
1 Don van Laere 407 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 10T11 10Z10 100.0 Team Delfts Bleau
2 Gidion van Doorn 408 NED T2Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z2 - 8T12 9Z11 80.0
3 Thijs van Delden 403 NED T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z1 T5Z2 T1Z1 T5Z2 Z2 8T19 9Z13 65.0 Kei Boulderhal
4 Zeno Schaekers 416 NED T3Z1 - T1Z1 T1Z1 T2Z2 T5Z1 T3Z1 T1Z1 T5Z5 Z2 8T21 9Z15 55.0 Climb Up
5 Isaac van Hoogstraaten 411 NED T5Z1 T3Z2 T1Z1 T5Z1 T1Z1 Z2 T2Z1 T1Z1 Z4 - 7T18 9Z14 51.0
6 Trevor Vermoolen 412 NED T1Z1 - T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 Z1 T1Z1 6T6 8Z8 47.0 Team Delfts Bleau
7 Lucas de Jong 409 NED T1Z1 - T1Z1 T2Z1 T1Z1 T3Z3 Z2 T1Z1 - - 6T9 7Z10 43.0
8 Castor Sprado 414 NED T2Z1 - T1Z1 T2Z1 T2Z1 - T3Z3 T1Z1 - - 6T11 6Z8 40.0
9 Victor Bakker 404 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 - - T1Z1 - - 5T6 6Z6 37.0 ES Onsight Klimtalenten
10 Lencho Palstra 405 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 - T3Z2 - T1Z1 - Z1 5T8 7Z8 34.0 REVOLT
11 Antonie Moes 406 NED T5Z1 - T1Z1 T3Z1 T2Z2 - - T1Z1 - - 5T12 5Z6 31.0 Top-It
12 Jesse van der Heijden 401 NED T1Z1 - T1Z1 Z2 T2Z2 Z3 - T1Z1 Z3 - 4T5 7Z13 28.0
13 Roeland Naaktgeboren 413 NED T1Z1 - T2Z1 Z1 - - T3Z3 T1Z1 - - 4T7 5Z7 26.0 Monte Cervino
14 Tibor Pruijs 415 NED - - T2Z1 Z3 - - - T1Z1 - - 2T3 3Z5 24.0 Ayers Rookies
15 Thijs de Geus 616 NED T3Z2 - T4Z1 Z2 - - - - Z5 - 2T7 4Z10 22.0
16 Victor van der Zwaag 402 NED Z1 - Z2 T5Z2 - - - Z2 - - 1T5 4Z7 20.0 Klimmuur Haarlem

Youth Male U20

Number of competitors: 9

Name Bib number Nat. Team
Max Deelen 216 NED Climb Up
Maarten Naaktgeboren 203 NED Monte Cervino
Pepijn Rot 214 NED Monte Cervino
Mark Brand 213 NED Team Mountain Network
Sten van Vliet 209 NED ES Onsight Klimtalenten
Diederik Blaauwhof 204 NED ES Onsight Klimtalenten
Raf Martens 212 NED
Casper Meskers 205 NED
Pieter Bik 201 NED Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 9

# Name Bib number Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Raf Martens 212
4 Sten van Vliet 209 ES Onsight Klimtalenten
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Maarten Naaktgeboren 203 Monte Cervino
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Diederik Blaauwhof 204 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Raf Martens 212
4 Sten van Vliet 209 ES Onsight Klimtalenten
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Maarten Naaktgeboren 203 Monte Cervino
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Diederik Blaauwhof 204 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Raf Martens 212
4 Sten van Vliet 209 ES Onsight Klimtalenten
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Maarten Naaktgeboren 203 Monte Cervino
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Diederik Blaauwhof 204 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Raf Martens 212
4 Sten van Vliet 209 ES Onsight Klimtalenten
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Maarten Naaktgeboren 203 Monte Cervino
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Diederik Blaauwhof 204 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Raf Martens 212
4 Sten van Vliet 209 ES Onsight Klimtalenten
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Maarten Naaktgeboren 203 Monte Cervino
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Diederik Blaauwhof 204 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Raf Martens 212
4 Sten van Vliet 209 ES Onsight Klimtalenten
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Maarten Naaktgeboren 203 Monte Cervino
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Diederik Blaauwhof 204 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Raf Martens 212
4 Sten van Vliet 209 ES Onsight Klimtalenten
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Maarten Naaktgeboren 203 Monte Cervino
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Diederik Blaauwhof 204 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Raf Martens 212
4 Sten van Vliet 209 ES Onsight Klimtalenten
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Maarten Naaktgeboren 203 Monte Cervino
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Diederik Blaauwhof 204 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Raf Martens 212
4 Sten van Vliet 209 ES Onsight Klimtalenten
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Maarten Naaktgeboren 203 Monte Cervino
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Diederik Blaauwhof 204 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Mark Brand 213 Team Mountain Network
2 Pieter Bik 201 Monte Cervino
3 Raf Martens 212
4 Sten van Vliet 209 ES Onsight Klimtalenten
5 Pepijn Rot 214 Monte Cervino
6 Maarten Naaktgeboren 203 Monte Cervino
7 Max Deelen 216 Climb Up
8 Casper Meskers 205
9 Diederik Blaauwhof 204 ES Onsight Klimtalenten
01-05-2016 13:48
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Total League. Points Team
1 Mark Brand 213 NED T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T12 10Z11 100.0 Team Mountain Network
2 Sten van Vliet 209 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 Z5 T1Z1 T3Z2 Z4 8T12 10Z19 80.0 ES Onsight Klimtalenten
3 Max Deelen 216 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T3Z3 T2Z2 T4Z1 T1Z1 - - 8T16 8Z13 65.0 Climb Up
4 Diederik Blaauwhof 204 NED T2Z2 T1Z1 T2Z1 T3Z1 T1Z1 - T4Z1 T1Z1 - - 7T14 7Z8 55.0 ES Onsight Klimtalenten
5 Pieter Bik 201 NED T5Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 - T5Z2 T1Z1 - - 7T17 7Z10 51.0 Monte Cervino
6 Raf Martens 212 NED T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T2Z2 - T1Z1 T1Z1 - - 6T7 7Z10 47.0
7 Pepijn Rot 214 NED T3Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 - T1Z1 Z2 Z2 6T9 9Z15 43.0 Monte Cervino
8 Casper Meskers 205 NED T2Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T2Z2 - Z3 T1Z1 - Z3 5T7 8Z15 40.0
9 Maarten Naaktgeboren 203 NED T2Z1 T1Z1 T3Z1 - T2Z2 - Z2 T1Z1 Z2 - 5T9 7Z10 37.0 Monte Cervino